• Anasayfa

Pet Seyahat Nedir?

Evcil hayvanlarınızın şehir içi veya şehirlerarası belirlenen konumlar arasında yapacağı seyahat hizmetidir.

Dostlarımızın seyahatlerinde onlarla iletişimi kuvvetli ve işini severek yapan ekibimizle, pet transfer hizmetimizde konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyoruz. Tatil veya şehir dışı seyahatlerinizde can dostunuzu yanınızda götüremiyorsanız güvenle Pet Seyahat profesyonel ekibi ve hijyenik araçlarımız ile transferini gerçekleştirebilirsiniz.

Çağdaş & Konforlu & Güvenli Yolculuk

Pet Seyahat olarak evcil hayvan nakli konusunda can dostlarımıza çağdaş, konforlu ve güvenli bir yolculuk şekli olarak pet transfer hizmetlerini sunuyoruz. Tamamı hayvan sever olan ekibimiz, dostlarımızın sizinle veya yalnız gerçekleştireceği seyahatlerde tüm rahatınız için gerekli donanıma sahiptir. Seyahat esnasında tarafımıza ulaşıp anlık bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’ da yaşanan taksi ve ulaşım problemi evcil dostlarımızın seyahatlerinde zorluk çekmemize neden oluyor. Özel araçlarımızla bile bu durum yaşanmakta. Bu nedenle bagajında özel hazırlanmış bölmede rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmek evcil dostlarımıza çok daha iyi gelmektedir. Bu konforu deneyimledikten sonra sizlerde pet seyahate yüzde yüz alışacaksınız.