Hakkımızda

about_left
Üstün Kalite & Deneyim

Neden Pet Seyahat

2011 yılından bu yana turizm sektöründe faaliyet gösteren Yanboludan Turizm Ltd. Şti. “Lonca Tur” ve “Tarihi Yarım Ada Turları” gibi markaları kurmuştur. Turizm ve seyahat alanında derin ve engin tecrübe sahibi olan şirketimiz 12.12.2021 tarihi itibari ile pet seyahatleri alanında hizmet faaliyetlerine başlamıştır.

Şirketimiz bünyesinde bulunan kurumsal ve bireysel tüm tecrübesini faaliyet göstereceği bu yeni alanda kullanacaktır. Güven, hizmet kalitesi ve fiyat-performans dengesi olarak sizler de bu deneyimi hissedeceksiniz.

Evcil dostlarımızın huzurlu ve güvenli şekilde seyahatleri, bizim için öncelik teşkil eder. Bu alanda uzun yıllar çalışmalarımızdan aldığımız bilgi, birikim ve tecrübe ile evcil hayvanlarımızın transfer hizmetinde en uygun çözümleri sizlere sunuyor ve arzu ettiğiniz Pet Transfer yöntemine göre müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

pet_01

Şirketimiz, bünyesinde bulunan kurumsal ve bireysel tüm tecrübesini faaliyet göstereceği bu yeni alanda kullanacaktır. Güven, hizmet kalitesi ve
fiyat-performans dengesi olarak sizler de bu deneyimi hissedeceksiniz.

İlk Seyahate Özel İndirim Fırsatı!

Askıda Mama Kampanyamıza Destek Olabilirsiniz

Misyonumuz

vision

Evcil dostlarımızın huzurlu ve güvenli şekilde seyahatleri bizim için öncelik teşkil eder. Bu alanda uzun yıllar çalışmalarımızdan aldığımız bilgi, birikim ve tecrübe ile evcil hayvanlarımızın transfer hizmetinde en uygun çözümleri sizlere sunuyor ve arzu ettiğiniz Pet Seyahat yöntemine göre müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.